Producent

ROGER – Kontrola dostępu i rejestracja czasu pracy

Firma ROGER powstała w roku 1991. Przedmiotem jej działalności jest projektowanie oraz produkcja urządzeń elektronicznych z branży zabezpieczeń, a w szczególności elektronicznej kontroli dostępu.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oferowane produkty cechuje wysoki poziom funkcjonalności i niezawodności, przy jednoczesnym zachowaniu doskonałej relacji jakości do ceny. Wysoka jakość urządzeń zyskała potwierdzenie w tysiącach wdrożonych z sukcesem instalacji, a produkty firmy ROGER służą każdego dnia setkom tysięcy użytkowników w wielu prestiżowych obiektach na całym świecie.
Szeroki asortyment firmy ROGER obejmuje następujące działy:
- Kontrola Dostępu
- Rejestracja Czasu Pracy
- Rejestracja Pracy Wartowników

Producent
Firma W2 powstała w 1999 roku i specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu elektroniki profesjonalnej. Zakres działalności firmy obejmuje projektowanie, produkcję, serwis oraz sprzedaż najwyższej jakości sygnalizatorów do systemów sygnalizacji pożaru i sygnalizacji włamania, kolumn sygnalizayjnych, sygnalizatorów i innych produktów do automatyki jak również osprzętu instalacyjnego. Produkty W2 posiadają certyfikaty zgodności EC, certyfikaty stałości właściwości użytkowych oraz świadectwa dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB dla sygnalizatorów do systemów sygnalizacji pożaru oraz Aprobatę Techniczną CNBOP-PIB potwierdzającą odporność puszek PIP na działanie wysokiej temperatury E90. W2 może poszczycić się bardzo niską awaryjnością, kształtującą się na poziomie 0,15% napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych w ostatnich dwóch latach.Od 2008 roku firma W2 posiada certyfikat ISO 9001 w zakresie produkcji sygnalizatorów i osprzętu instalacyjnego do systemów sygnalizacji pożaru i włamania oraz kolumn sygnalizacyjnych, sygnalizatorów i innych produktów do automatyki. Wyroby W2 zyskały uznanie u wielu instalatorów, dystrybutorów i klientów końcowych.