Czujka Fireray One jest następnym krokiem w drodze do zabezpieczania dużych powierzchni czujkami optycznymi. Wyodrębniono to, co najlepsze z poprzednich rozwiązań i zestawiono w jeden produkt jakim jest Fireray One.

Z rodziny 50RV i 100RV wzięto niską cenę,  działanie z lustrami pryzmatycznymi oraz kompaktową formę. Czujka Fireray One jest wyglądem podobna do popularnych głowic Fireray 5000. Wykorzystuje silnik służący do automatycznej kompensacji ruchów budynku – Building Movement Technology.

Jeśli kiedykolwiek zdarzył się Państwu problem związany z koniecznością ponownego ustawiania czujki linowej z pewnością docenią Państwo nowe rozwiązanie. W czujkach Fireray One następuje automatyczne podążanie za ruchem budynku w przypadku zmniejszenia siły sygnału dlatego rozkalibrowanie czujki nie będzie już problemem.

Potrzebujesz zabezpieczyć duża powierzchnię niskim kosztem, to możesz śmiało wybrać Fireray One. Może działać do 120m, co przy standardowej szerokości 15m dla jednej czujki liniowej daje powierzchnię 1800m2. Konkurencyjne rozwiązania pozawalają na zabezpieczenie maksymalnie 1500m2. To kolejny punkt dla niej!

Więcej informacji mogą Państwo uzyskać na Naszej stronie poświęconej czujką liniowym oraz kontaktując się z Naszymi oddziałami.