Systemy przyzywowe i specjalne

Systemy przyzywowe (zwane również przywoławczymi) Ackermann Clino pozwalają na przesyłanie optycznych oraz akustycznych informacji o wezwaniu pomocy. Istnieje również możliwość komunikacji głosowej. Każde pomieszczenie można wyposażyć, uwzględniając indywidualne potrzeby. Systemy przyzywowe Ackermann Clino dostosowane są do działania w szczególności w szpitalach, domach opieki, klinikach, zakładach karnych oraz w innych obiektach przystosowanych do potrzeb niepełnosprawnych, m.in. w hotelach i biurowcach. Ackermann Clino są zaprojektowane w sposób nowoczesny. Właśnie one niejednokrotnie określają kierunki rozwoju w dziedzinie systemów przywoławczych. Systemy przyzywowe tej marki pozwalają na spełnienie wymagań każdego klienta. Szybkie i łatwe projektowanie zawdzięczamy przejrzystej strukturze systemu. W sieci każde urządzenie rozpoznawane jest w sposób indywidualny, a możliwość utworzenia 250 grup logicznych, usposabia do stworzenia logicznych połączeń pomiędzy nimi oraz pozwala na swobodne zarządzanie przesyłaniem wezwań. Posiadamy również w swojej ofercie urządzenia specjalne, które są pomocą dla każdego rodzaju pacjentów. Przykładem jest wyzwalacz do systemu przyzywowego, który można aktywować dmuchnięciem. Za pomocą systemu pacjent może też sterować telewizorem w sali, skontaktować się z bliskimi, wybierając funkcję telefonu lub uzyskać dostęp do Internetu.

Systemy przyzywowe posiadają wiele zalet. Prostota obsługi – pozwalają na korzystanie z nich praktycznie każdemu, nawet najbardziej schorowanym pacjentom, dzieciom, niepełnosprawnym. Są również niezwykle elastyczne, tzn. można je dowolnie skonfigurować, dobrać sprzętu, jakie się potrzebuje oraz dodawać w nich funkcje. Zwiększa to efektywność działania urządzeń. Dopasowując je do zmieniających się oczekiwań I potrzeb odbiorców, można zapewnić bezpieczeństwo i uwagę niemal każdej osobie.
Dzięki temu rozwiązaniu pacjenci czują się bardziej komfortowo, a uniwersalność tego systemu ułatwia również pracę personelowi.

Zapraszamy do kontaktu i do naszej siedziby głównej! Chętnie Państwu doradzimy, na czym się skupić oraz dobierzemy razem najlepsze rozwiązania do Waszych potrzeb. Nasz zespół tworzy kadra specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, a każdego klienta traktują indywidualnie. Rozwiejemy wszystkie Wasze wątpliwości! Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z naszych usług.