Systemy przyzywowe i specjalne

W ofercie firmy Draftel znajdą Państwo profesjonalne systemy przyzywowe, renomowanych marek. Czym jest sygnalizacja przyzywowa? To nowoczesne narzędzia wspierające komunikację – opierają one swoje działania o techniki multimedialne pozwalające na komunikowanie się w perspektywie małych i dużych odległości. Systemy przyzywowe (znane również jako systemy przywoławcze) pozwalają na przesyłanie optycznych oraz akustycznych informacji o wezwaniu pomocy. Znalazły one swoje szerokie zastosowanie w różnych sektorach gospodarki – m.in. montowane są w domach opieki, szpitalach czy hospicjach, gdzie poprzez specjalne przyciski możliwe jest wzywanie pomocy przez pacjentów. 

W ofercie firmy Draftel znaleźć można między innymi systemy przyzywowe Ackermann Clino. Tego rodzaju systemy przywoławcze posiadają szereg zaawansowanych funkcjonalności – między innymi dają możliwość prowadzenia komunikacji głosowej. Dzięki temu systemy przywoławcze Ackermann Clino można rozmieścić w poszczególnych pomieszczeniach, każdorazowo uwzględniając indywidualne potrzeby tego miejsca lub przebywającej tam osoby.  

Sygnalizacja przyzywowa – gdzie ją zastosować i jak działa ? 

Systemy przyzywowe Ackermann Clino są dedykowane do użytkowania w szczególności w szpitalach, domach opieki, klinikach, zakładach karnych oraz w innych obiektach przystosowanych do potrzeb niepełnosprawnych, m.in. w hotelach i biurowcach. Systemy Ackermann Clino są zaprojektowane w sposób nowoczesny z zastosowaniem najbardziej zaawansowanych technologii oraz trendów panujących na rynku. To nie wszystko – często to produkty Ackermann Clino określają kierunki rozwoju w dziedzinie systemów przywoławczych, projektując produkty oparte o zastosowanie najnowszych technologii i ich kreatywnego zastosowania. Systemy przyzywowe tej marki pozwalają na spełnienie wymagań każdego klienta. Niezaprzeczalną zaletą Ackermann Clino są: szybkie i łatwe projektowanie, które zawdzięczamy przejrzystej strukturze systemu. Dodatkowo szereg usprawnień: w sieci każde urządzenie rozpoznawane jest w sposób indywidualny, a możliwość utworzenia 250 grup logicznych pozwala na stworzenie logicznych połączeń pomiędzy nimi oraz na swobodne zarządzanie przesyłaniem wezwań. 

W swojej ofercie posiadamy również urządzenia specjalne, które mogą wspierać i ułatwiać działanie systemów przywoławczych. Wówczas sygnalizacja przyzywowa może służyć wszystkim pacjentom – przykładem jest wyzwalacz do systemu przyzywowego, który można aktywować dmuchnięciem. 

Za pomocą specjalnych manipulatorów pacjent może też sterować telewizorem w sali, skontaktować się z bliskimi, wybierając funkcję telefonu lub uzyskać dostęp do Internetu.

Systemy przyzywowe

Systemy przyzywowe – bezpieczeństwo dla każdego.

Dlaczego warto wybrać systemy przywoławcze?

Systemy przyzywowe posiadają wiele zalet, jak chociażby prostota obsługi – pozwalają na swobodne użytkowanie przez praktycznie każdego, nawet najbardziej schorowanego pacjenta, dzieci czy osoby niepełnosprawne. Tego rodzaju rozwiązania są również niezwykle elastyczne, tzn. można je dowolnie skonfigurować, dobrać sprzętu, jakiego potrzebujemy oraz dodawać w nich różnorodne funkcje. Zwiększa to efektywność działania urządzeń. Dopasowując je do zmieniających się oczekiwań i potrzeb odbiorców, można zapewnić bezpieczeństwo i uwagę niemal każdej osobie w każdym stanie zdrowia i o każdym poziomie samodzielności.

Dzięki temu rozwiązaniu pacjenci czują się bardziej komfortowo, a uniwersalność tego systemu ułatwia również pracę personelowi poprzez jego automatyzację.

Zapraszamy do kontaktu i do naszej siedziby głównej! Chętnie doradzimy Państwu,  jakie systemy przywoławcze wybrać, na czym się skupić oraz dobierzemy razem najlepsze produkty odpowiednie dla Państwa potrzeb. Nasz zespół tworzy kadra specjalistów, którzy do swojej pracy podchodzą z pasją, a każdego klienta traktują indywidualnie. Rozwiejemy wszystkie Państwa wątpliwości, gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług.