Smart Terminal w walce z wirusem COVID-19 to ultra-precyzyjny system AI (Artificial Intelligence) do pomiaru temperatury ciała, gwarantujący wysoką wydajność i niezawodność. Wykorzystując technologię termowizyjną oraz sztuczną inteligencję w analityce wideo, urządzenie zapewnia szybką detekcję twarzy, precyzyjną weryfikację obecności maseczki na twarzy oraz wysoką dokładność pomiaru temperatury ciała.

Smart Terminal

Zastosowanie Smart Terminali

Smart Terminal można stosować m.in. do przejść dla personelu w celu umożliwienia szybkiego przemieszczania się z jednoczesną weryfikacją temperatury ciała, maksymalizując skuteczność zapobiegania eskalacji wirusa. Dzięki połączeniu sieciowemu poprzez Ethernet można zintegrować inteligentny terminal z systemami kontroli dostępu. Konfigurowalne wyjście bezpotencjałowe NO/NC dostępne w terminalu daje dodatkowe możliwości integracji w zasadzie z dowolnym urządzeniem czy też systemem (np. sygnalizator świetlny, dźwiękowy, otwarcie bramki / tripoda / drzwi itp.). Wkrótce będzie dodana również obsługa protokołu Wiegand 26/34/66.

Smart Terminal

Zalety Smart Terminala w walce z wirusem

  • Jednoczesne skanowanie twarzy oraz pomiar temperatury ciała
  • Wysoka wydajność bez potrzeby angażowania innej osoby do wykonywania pomiaru
  • Skuteczne i natychmiastowe wykrywanie braku maseczki na twarzy
  • Automatyczny zapis wyniku pomiaru z podwyższoną temperaturą ciała w bazie danych użytkowników.(opcja)
  • Natychmiastowa reakcja po wykryciu podwyższonej temperatury (wysterowanie innego systemu, np. sygnalizacja, kontrola dostępu, itp.)
  • Czas wykrycia twarzy (200ms) oraz pomiaru temperatury (maks. 2 sek.) zapewnia szybkie przemieszczanie się osób przez punkt kontrolny.
  • Centralne zarządzanie terminalami za pomocą dedykowanego oprogramowania oraz możliwość pracy autonomicznej terminala jako niezależny system do przesiewowego skanowania osób.
  • Możliwość integracji Smart Terminala z innymi urządzeniami oraz systemami wykonawczymi (np. bramki, drzwi, kontrola dostępu)
Smart Terminal

Terminal może być mocowany w różnych wariantach. W komplecie z urządzeniem jest gotowy wysięgnik pozwalający na zamocowanie terminala do powierzchni np. blatu, bramki, innego elementu stałego. Opcjonalna stopka EA7-A003 umożliwia postawienie terminala na dowolnej powierzchni. Z kolei uchwyty podłogowe umożliwiają ustawienie terminala w dowolnym miejscu na wysokości ok. 90cm (np. dla dzieci – przedszkole, żłobek) lub też ok. 145cm od podłoża.

Po więcej informacji zachęcamy Państwa do kontaktu z naszymi oddziałami. Zapraszamy również do polubienia Naszej strony na Facebooku.