Rozpocznij swój business zgodnie z modelem PSaaS (Bezpieczeństwo Fizyczne jako Usługa) i uzyskaj cykliczne przychody ze swoich instalacji! Systemy alarmowe Vanderbilt Ci w tym pomogą!

Na całym świecie rośnie zapotrzebowanie na zdalny monitoring różnych systemów w tym także systemów zabezpieczeń. Bardzo duży wzrost liczby pracowników pracujących w domu stał się faktem od czasu wprowadzenia blokady COVID-19. Dlatego też niezwykle ważne jest, aby pracownicy ochrony mogli zdalnie kontrolować i monitorować swoje obiekty.

Systemy alarmowe Vanderbilt, SPC Connect i ACT365 idealnie nadają się do ochrony obiektów rozproszonych z wieloma lokalizacjami. Wszystkim nowym klientom oferujemy możliwość skorzystania z naszej specjalnej promocji na bezpłatny abonament. Na pierwsze 4 centrale alarmowe SPC, które zostaną zarejestrowane na koncie firmowym w SPC Connect, oraz na pierwsze 4 drzwi i pierwsze 4 kamery wideo zarejestrowane w ACT365 na nieograniczony okres. Aby skorzystać z tych możliwości promocyjnych, wystarczy kontakt z nami.