Czujki ruchu serii Magic – Vanderbilt

Czujki do systemów alarmowych Vanderbilt serii MAGIC posiadają nie tylko atrakcyjny wygląd, ale co najważniejsze spełniają najwyższy poziom bezpieczeństwa. Instalacja czujek alarmowych MAGIC jest szybka i łatwa, dzięki płytkom End-of-Line, technologii Snap-In oraz automatycznemu testowi typu walk-test. Dzięki płaskiej przedniej obudowie czujki mogą zostać zamontowane w ścianie w taki sposób, aby żadna z ich części nie wystawała poza obrys ściany – jest to duży walor estetyczny na który w coraz większym stopniu zwracają uwagę użytkownicy końcowi systemu.

PDM, MAGIC, Vanderbilt

Technologia detekcji lustrzanej

Niewątpliwie dzięki niezrównanej technologii detekcji lustrzanej MAGIC i zastosowaniu funkcji antymaskingu czujki serii PDM stanowią kompletną ofertę do wielu rodzajów zastosowań. Rodzina czujek alarmowych MAGIC dzieli się na czujki w zasięgu do 12 i 18 metrów. Czujka alarmowa PIR posiada najprostszy system detekcji – wysłanie fali z zakresu bliskiej podczerwieni a następnie analizy fali odbitej od obiektu który porusza się w jej zasięgu. W przypadku czujek dualnych PIR+MW czujka dodatkowo emituje promieniowanie mikrofalowe, które również jest analizowane przez czujkę. Dzięki zastosowaniu mikrofal czujki dualne są bardziej odporne na fałszywe alarmy takie jak np. podmuchy gorącego powietrza.

PDM, Vanderbilt, MAGIC

Opatentowana lustrzana optyka charakteryzuje się jednorodną czułością w całym zakresie działania, dlatego  gwarantuje wysoki poziom wykrywania zdarzeń. Czujki MAGIC posiadają wielokryteriową mikroprocesorową obróbkę sygnału z udoskonalonymi algorytmami działania – VISATECH i MATCHTEC. Dodatkowymi atutami czujek Vanderbilt serii MAGIC jest wbudowana kompensacja temperatury oraz wielostopniowa regulacja czułości. Urządzenia serii MAGIC mogą być wyposażone w lustra szerokokątne lub kurtynowe, dając możliwość adaptacji do potrzeb użytkownika.

 

 

Co wyróżnia czujki alarmowe PDM
  • Wysoka czułość detekcji dzięki technologii luster MAGIC
  • Nowoczesne i eleganckie wzornictwo
  • Jedyny w swoim rodzaju montaż wpustowy
  • Tylko dwa rodzaje obudów dla całej rodziny czujek
  • Oszczędność energii i możliwość modernizacji w przyszłości
  • Łatwy, szybki i bezbłędny montaż
  • Odporność na zwierzęta domowe
  • Fabryczne zestawy EoL R do central SPC/Sintony
  • Wymiana rezystorów bez narzędzi
  • EoL- moduły dla popularnych central alarmowych

Po więcej informacji na temat czujek i innych produktów firmy Vanderbilt zapraszamy do kontaktu z naszymi oddziałami.

Aby być na bieżąco z nowościami produktowymi i aktualnościami z naszej firmy, zapraszamy do polubienia naszego profilu na portalu Facebook.