Draftel – Autoryzowany Partner firmy TELENOT. Dzięki rozszerzeniu naszej oferty o urządzenia i rozwiązania firmy TELENOT, proponujemy Państwu jeszcze szerszy wybór systemów zabezpieczeń.

DRAFTEL Autoryzowany Partner TELENOT

 Draftel – Autoryzowany Partner firmy TELENOT

TELENOT to wiodący producent w dziedzinie elektronicznych technologii bezpieczeństwa od ponad 50 lat. TELENOT oznacza innowacyjność, niezawodność jak również solidność i optymalną obsługę Klienta. Dzięki organizacji wszystkich procesów w jednej firmie – rozwoju, produkcji, szkolenia, planowania – koncentrujemy się na zapewnieniu niezawodnej i gwarantowanej ochrony życia, mienia i budynków.

W firmie TELENOT znamy i rozumiemy każde „ogniwo” naszych systemów alarmowych. Dla nas outsourcing i cięcie kosztów za wszelką cenę kosztem jakości i elastyczności po prostu nie wchodzi w rachubę. Twoja satysfakcja i Twoje bezpieczeństwo są przedmiotem naszej głównej troski i naszej motywacji. W związku z powyższym Telenot jako wiodący producent elektronicznych systemów bezpieczeństwa jest Twoim niezawodnym i kompetentnym partnerem. W Telenot zawsze staramy się oferować najwyższe standardy jakości w zakresie rozwoju, produkcji i obsługi klienta.

DRAFTEL Autoryzowany Partner TELENOT

Komponenty i produkty Telenot są idealnie dopasowane, aby zagwarantować całkowicie niezawodny system bezpieczeństwa – system bezpieczeństwa, któremu możesz zaufać. Cały proces rozwoju i produkcji odbywa się pod jednym dachem w firmie TELENOT. Począwszy od rozwoju sprzętu i oprogramowania, rozwoju komponentów elektronicznych i obudów, produkcji narzędzi, obróbki metali i montażu kompletnych płytek drukowanych. Każdy pojedynczy komponent, jak również łączenie komponentów w ramach złożonego systemu, podlegają procedurom testowania jakości w całym procesie rozwoju i produkcji.

Wybierając materiały i komponenty elektroniczne do naszych produktów, skupiamy się na zapewnieniu maksymalnej niezawodności i wydłużonej żywotności. Opowiadamy się za niezawodnymi i trwałymi komponentami i systemami oraz jesteśmy Twoim niezawodnym partnerem. Zaufanie i bezpieczeństwo = TELENOT.

 

Zapraszamy do kontaktu z Naszymi oddziałami, gdzie mogą uzyskać Państwo więcej informacji na temat systemów TELENOT. Zapraszamy również do polubienia naszej strony na FB.