Program do rozliczania czasu pracy w ofercie Draftel

 

 

W naszej ofercie znajdą Państwo także specjalistyczne rozwiązania z obszaru: rejestracja i analiza czasu pracy. Jednym z nich jest system RCP Master 3 – to program marki Roger służący do rejestracji, analizy i rozliczania czasu pracy. Program do analizy czasu pracy obsługiwany jest przez system operacyjny Windows.

 

Jak działa program do analizy czasu pracy?

Rejestracja czasu pracy – momentu jej rozpoczęcia oraz zakończenia – dokonywana jest w systemie RCP Master 3 w sposób elektroniczny poprzez zalogowanie się poszczególnych pracowników na terminalu RCP z użyciem identyfikatora (karty, breloka lub kodu PIN). Program RCP Master 3 umożliwia tym sposobem nie tylko kontrole czasu pracy, ale także  jej analizę i rozliczanie – dzięki temu, ze zachowuje historie logowań, które odczytane zostały z rejestratorów system dokonuje analizy i rozliczenia czasu pracy pracownika. Dzięki RCP Master 3 uzyskujemy więc pełne informacje na temat przepracowanego czasu wraz z wyszczególnieniem okresów składowych takich jak nadgodziny, praca w godzinach nocnych, delegacje, urlopy.

 

Dla kogo RCP Master 3?

Program RCP Master 3 dostępny jest w wersjach do obsługi 25, 50, 100, 250, 500 lub 1000 pracowników. Firma Roger oferuje program także w wersji jedno lub wielostanowiskowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie w pełni dopasować go do swoich potrzeb i oczekiwań. W jakich firmach idealnie sprawdzi się RCP Master 3? W każdej organizacji, która chce precyzyjnie i stale monitorować oraz rozliczać czas pracy swoich pracownikow. Tego rodzaju system to idealne rozwiazanie – umożliwia w pełni zautomatyzowane kontrolowanie czasu pracy oraz ewentualnych kwestii z nim związanych – np. narodzin czy urlopów.

 

Zainteresowała Państwa nasza oferta rozwiązań z obszaru monitorowania i rozliczania czasu pracy? Zapraszamy do kontaktu tutaj – chętnie dobierzemy rozwiązania idealne dla Państwa potrzeb!