PERFECTA 32 LTE  –  przeznaczenie 

Centrale alarmowe z serii PERFECTA służą do zabezpieczania małych i średnich obiektów, wśród których znaleźć mogą się mieszkania, domy jednorodzinne, segmenty w szeregowcach, biura czy małe firmy. Wszystkie centrale alarmowe z tej serii gwarantują ochronę zgodną z wymaganiami Grade 2 EN 50131. Centrale z tej serii wyróżniają się bardzo łatwą konfiguracją oraz intuicyjną obsługą poprzez manipulatory. Funkcjami systemu alarmowego można również sterować zdalnie przy użyciu aplikacji na urządzenia mobilne PERFECTA CONTROL oraz pilotów.

Jednym z bardziej popularnych modeli central serii PERFECTA jest model PERFECTA 32 LTE, w którym zastosowano telefon komórkowy, obsługujący transmisję danych w technologii LTE. Dzięki temu możliwa jest współpraca centrali z aplikacją mobilną (np. obsługę powiadomień PUSH, zdalne konfigurowanie systemu, monitoring zdarzeń, powiadomienia głosowe, sterowanie SMS i weryfikacja audio – tj. nasłuch dźwięków z chronionego obiektu. Centrala PERFECTA 32 LTE obsługuje dwie karty nano–SIM, dzięki czemu ciągłość komunikacji jest zapewniona: przy braku łączności z siecią pierwszego operatora, automatycznie wybierana jest druga karta.

Specyfikacja centrali alarmowej PERFECTA 32 LTE

Płyta elektroniki centrali PERFECTA 32 LTE posiada 8 wejść i 4 wyjścia przewodowe, ale ich liczbę można zwiększyć przez podłączenie modułów rozszerzeń. Dzięki temu możliwe jest rozbudowywanie systemu poprzez dołączanie do niego większej liczby czujek, sygnalizatorów czy urządzeń wykonawczych. Podobnie jak w przypadku innych central z tej serii możliwe jest więc docelowe sterowanie za pośrednictwem  systemu np. bramą garażową, roletami czy zraszaczami ogrodowymi.

Centrala PERFECTA 32 LTE umożliwia podział systemu na dwie strefy, z wyborem trzech trybów czuwania (dzienny, nocny, pełny), a jej konfiguracja może odbywać się z komputera z programem PERFECTA Soft lub przy pomocy manipulatora, z wykorzystaniu sekwencji klawiszowych w menu serwisowym.

PERFECTA 32 LTE – charakterystyka 

  • centrala jest wzbogacona w magistralę komunikacyjną do podłączania manipulatorów (PRF–LCD), modułów rozszerzeń (INT–E, INT–O, INT–ORS) i ekspandera obsługi pilotów
  • możliwość sterowania systemem za pośrednictwem manipulatorów PRF–LCD (do 4), aplikacji mobilnej PERFECTA CONTROL czy pilotów zdalnego sterowania działających w paśmie 433 MHz (do 15)
  • możliwość generowania 15 haseł użytkowników
  • możliwość edycji nazw użytkowników, stref, wejść, wyjść i modułów
  • możliwość aktualizacji oprogramowania  
  • 8 timerów oraz pamięć obejmująca 3584 zdarzeń
  • automatyczna diagnostyka podstawowych komponentów systemu
  • wbudowany zasilacz impulsowy, zabezpieczenie przeciw przeciążeniowe oraz przeciwko całkowitemu rozładowaniu akumulatora.

Zainteresował Cię ten model centrali alarmowej? Zapraszamy do kontaktu oraz do zakładki prezentującej cały zakres oferowanych przez nas central alarmowych.